Bulunan Sonuçlar

Arama Kriteri
 
   +90 216 383 57 07
 

MEKANİK TESİSAT

Mühendislik Klima Sistemleri, konfor ve üretim amaçlı tesislerin soğutma-ısıtma-havalandırma ve tüm mekanik tesisat işlerini yapmaktadır. Uygulama alanlarımız; Sağlık, ilaç, temizlik, kimya, tekstil, otomotiv, sanayi tesisleri, iş ve alışveriş merkezlerinin ofis katları, restoranları ve mağazaları olarak sayılabilir.

 

Mühendislik olarak mekanik tesisat işlerinde en önemli prensibimiz müşterilerimizin taleplerine profesyonel ve hatasız proje çözümleri sunmak, bunu en hızlı ve ekonomik olacak şekilde sonuçlandırmaktır. Dinamik ve tecrübeli ekibimiz sayesinde mekanik tesisat işlerimiz müşterilerimizin talep ettiği süre içerisinde tamamlanmaktadır.

 

Mekanik tesisatını yaptığımız sistemlerin start-up, devreye alma, performans kontrolü, periyodik bakım hizmetleri, yine kendi bünyemizdeki profesyonel servis ekibimizle yürütülmektedir. Amacımız, müşterilerimize proje safhasından, periyodik bakım ve acil arıza servislerine kadar ihtiyacı olan tüm hizmetleri sunarak, tek bir firmayla çalışmanın rahatlığını ve güvenini yaşatmaktır.Tecrübeli Ekip


Yetkili Servis


Güvenilir


Hızlı ve Doğru Çözüm
Acs Mühendislik Klima Hizmetleri
 

 Cevizli Mah. Talatpaşa Cad. Köseoğlu Apt. No:65/2 Maltepe -İSTANBUL

 +90 216 383 57 07 - +90 216 383 61 07

 info@acsmuhendislik.com

E-BÜLTEN

E-bülten aboneliği için kayıt olabilirsiniz.
BİZİ TAKİP EDİN


Sosyal Medyada bizi takip edin.